Wist je dat je van peulvruchten heerlijke burgers kunt maken? En super simpel! In dit recept gebruiken we zwarte bonen. Ze zijn rijk aan eiwitten, vitamines, mineralen en voedingsvezels.
Hanna
Dit recept is geschreven door Hanna van Houdt. Zij heeft een blog geschreven over plantaardig eten met een glutenvrij dieet, vol met praktische tips! Hanna is diรซtist, bewegingswetenschapper en leefstijlcoach. Ook geeft zij spinning, bootcamp en boksles op een sportclub. Hanna heeft zelf coeliakie en eet voor zeker 98% plantaardig. Ze is werkzaam in de regio van Breda bij diรซtistenpraktijk de Voedietist.
Wannafood.nl
Samen met haar vriend Willem (hij is kok) heeft Hanna een website ontwikkeld over plantaardige voeding: โWanna Foodโ. Neem gerust eens een kijkje op de website. Alle recepten zijn ook glutenvrij. Zie www.wannafood.nl of volg ons op Instagram: @wannafood.nl. Heb je vragen? Stuur een mailtje naar info@wannafood.nl
Vleesvervangers kiezen
Deze glutenvrije zwarte bonenburger is een prachtige vleesvervanger dus en goed te betalen ook! Kant-en-klare burgers zijn meestal niet zo heel gezond. Wij maken ze daarom graag zelf en meestal meteen voor 2 dagen. Je kunt ze prima in de koelkast bewaren of evt. invriezen. De ene dag lekker met zoete aardappelfrietjes uit de oven en de tweede dag bijvoorbeeld als lunch. Maar je kunt ze ook gewoon eten als agv’tje natuurlijk.